نتایج جستجو برای عبارت :

سعادتمند شویم!!!

نمایندگی زودپز فیوچرا 09128000441  خدمات پس از فروش زودپز هاکینز تعمیرات زودپز فوتورا سوپاپ اطمینان زودپز فیوچر  لاستیک زودپز هندی سوپاپ تخلیه بخار زودپز هاوکینز گارانتی زودپز hawkins ضمانت زودپز futura لیست قیمت زودپز فیوچورا  سعادتمند 09128000441 
مردم جزء هر طبقه‌ای خواه عالی، خواه متوسط و خواه پایین باشند، باز از افراد یک جامعه هستند و دارای یک نوع اخلاق می‌باشند و در تحت نفوذ و تأثیرات همان عصر و محیط اند
هیچ‌کس نمی‌تواند آزاد باشد مگر وقتی که همه از آزادی کامل برخوردار گردند. آزادی متعلق به یک نفر نیست، مال همه است
هیچ کس نمی‌تواند کاملاً از اصول اخلاقی پیروی کند مگر اینکه همه اخلاقی گردند و سرانجام هیچ کس نمی‌تواند کاملأ سعادتمند شود مگر اینکه همه سعادتمند باشند
با مرگ سر و ک
  با وجود مخالفت استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال احمد سعادتمند همچنان روی مواضع خود مبنی بر کناره‌گیری ایستاده است.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، احمد سعادتمند حدود 2 هفته پیش اعلام کرد که بنا بر دلایل شخصی و عقاید خود از هیات مدیره استقلال کناره‌گیری کرده است اما وزیر ورزش و جوانان با این استعفا مخالفت کرد. 

با این اتفاق پیش بینی می‌شد که سعادتمند در هیات مدیره استقلال
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
کتاب ینابیع المودة
القندورنی الحنفی،الحافظ سلیمان بن ابراهیم
پیامبر فرمودند
(یا علی...
تو از منی و من از تو،گوشت تو از گوشت من و خون تو از خون من و روح تو از روح من و نهان تو از نهان من و آشکار تو از آشکار من است،
آنکس که از تو اطاعت نماید سعادتمند و آنکه بر تو عصیان کند شقی خواهد بود
سود می برد کسی که از تو پیروی کندو زیان می بیند کسی که از تو بر گردد
کسی که در خدمت تو باشد نجات یابد و کسی ک
الان چند وقته مدام دارم کتاب میخونم یه استرس عجیبی گرفتم همش فکر می کنم دیگه خیلی وقت ندارم برا کتاب خوندن  شبها قبل خواب به حسی که دارم فک میکنم به اینکه چه اتفاقاتی ممکنه بیفته که من دیگه نتونم کتاب بخونم....
قسمتی از کتاب محبوب این روزهام:))))) 
تو به اصفهان باز خواهی گشت :) 
تو عادت بدی داری به سفر کردن، ولی می‌دانم که بر می‌گردی. مگر نه این که وطن تو همین جاست؟ همان کوچه؟ همین شهر؟ می‌روی و باز مثل همیشه بر می‌گردی به یاد من؛ به وطن. ایمان دا
این مرد سرافراز سعادتمند، که به دست سیاه‌روترین عناصر و چهره‌ها به شهادت رسید. انسان صادق و ذاکر و خاشع و با اخلاصی بود که برای خدا کار می‌کرد و در دوران جنگ و بعد از جنگ وظیفه خود را انجام داد.
۱۳۷۸/۱/۲۳-رهبر انقلاب

گاید سوپاپ گیت سوپاپ سرسلیندر والا موتور آذر ساوه 09128000441 سعادتمندبهترین کیفیت گاید سوپاپ نمایندگی پخش شرکت والا موتور آذر  لوازم یدکی پژو قطعات یدکی  سرسیلندر پژو   گیت پراید  گاید ام وی ام قطعات ای اف سون  گیت تی یو فایو  
گاید سوپاپ گیت سوپاپ سرسلیندر والا موتور آذر ساوه 09128000441 سعادتمندبهترین کیفیت گاید سوپاپ نمایندگی پخش محصولات شرکت والا موتور آذر لوازم یدکی پژو قطعات یدکی سرسیلندر پژو گیت پراید گاید ام وی ام قطعات ای اف سون گیت تی یو فایو
2436 - «اسدا... علم» از نزدیکان شاه
در خاطراتش می‌نویسد: "به عرض رساندم که رئیس MI6 نوشته بود که زن ندارد.
شاهنشاه فرمودند «عجب مرد با سعادتی است که زن ندارد! ... مسلماً مردانی که
زن ندارند در زندگی جلو هستند و بیشتر عمر می کنند. چون حداقل این است که
نصف غصه دنیا را کمتر می‌خورند!» خیلی خندیدیم!"منبع: خاطرات علم، جلد3، ص306
دانلود فایل اصلی
گاید سوپاپ گیت سوپاپ سرسلیندر والا موتور آذر ساوه 09128000441 سعادتمندبهترین کیفیت گاید سوپاپ نمایندگی پخش شرکت والا موتور آذر  لوازم یدکی پژو قطعات یدکی  سرسیلندر پژو   گیت پراید  گاید ام وی ام قطعات ای اف سون  گیت تی یو فایو  
توی هر دوره ای شرایط واسه ساختن زندگی خوب تغییر میکنه و دیگه باور های قدیمی جوابگو نیست. زندگی رو اشتباه به خوردمون دادن که باید خودکشی کرد و درس خوند تا شاید بتونیم کار پیدا کنیم! نه درس به تنهایی نه هنر و مهارت به تنهایی هیچکدوم آدم رو سعادتمند نمیکنن. هیچ چیزی افراطیش قشنگ نیست. کاش یاد می‌گرفتیم متعادل زندگی کنیم.
گاید سوپاپ گیت سوپاپ سرسلیندر والا موتور آذر ساوه 09128000441 سعادتمندبهترین کیفیت گاید سوپاپگاید سوپاپ لوله استوانه ای است و مسیر رفت و برگشت سوپاپ را بصورت قائم نگاه می دارد، تا تماس سوپاپ و سیت آن کامل و بی نقص باشد و کمپرس نتواند از محفظه فرار کند. گیت سوپاپ والا موتور آذر با بهترین کیفیتاز دیگر وظایف گاید سوپاپ پیشگیری از لق شدن سوپاپ در جای خود و کاهش صدای موتور است
گاید سوپاپ گیت سوپاپ سرسلیندر والا موتور آذر ساوه 09128000441 سعادتمندبهترین کیفیت گاید سوپاپگاید سوپاپ لوله استوانه ای است و مسیر رفت و برگشت سوپاپ را بصورت قائم نگاه می دارد، تا تماس سوپاپ و سیت آن کامل و بی نقص باشد و کمپرس نتواند از محفظه فرار کند. گیت سوپاپ والا موتور آذر با بهترین کیفیتاز دیگر وظایف گاید سوپاپ پیشگیری از لق شدن سوپاپ در جای خود و کاهش صدای موتور است
خدمات پس از فروش زودپز فیوچرا 09128000441 نمایندگی زودپز هاکینز سوپاپ اطمینان زودپز فوتورا لاستیک زودپز هاوکینز گارانتی زودپز hawkins ضمانت زودپز futura نماینده زودپز انگلیسی تخلیه بخار زودپز هندی تعمیر زودپز آمریکایی لیست قیمت زودپز فوترا آدرس شرکت زودپز فیوچورا شماره تلفن زودپز فیوچر ظروف نچسب زودپز  تعویض قطعات زودپز فیوچرا  تلفن مرکز خدمات زودپز 09128000441 سعادتمند 
خدمات پس از فروش زودپز فیوچرا 09128000441 نمایندگی زودپز هاکینز سوپاپ اطمینان زودپز فوتورا لاستیک زودپز هاوکینز گارانتی زودپز hawkins ضمانت زودپز futura نماینده زودپز انگلیسی تخلیه بخار زودپز هندی تعمیر زودپز آمریکایی لیست قیمت زودپز فوترا آدرس شرکت زودپز فیوچورا شماره تلفن زودپز فیوچر ظروف نچسب زودپز  تعویض قطعات زودپز فیوچرا  تلفن مرکز خدمات زودپز 09128000441 سعادتمند 
خدمات پس از فروش زودپز فیوچرا 09128000441 نمایندگی زودپز هاکینز سوپاپ اطمینان زودپز فوتورا لاستیک زودپز هاوکینز گارانتی زودپز hawkins ضمانت زودپز futura نماینده زودپز انگلیسی تخلیه بخار زودپز هندی تعمیر زودپز آمریکایی لیست قیمت زودپز فوترا آدرس شرکت زودپز فیوچورا شماره تلفن زودپز فیوچر ظروف نچسب زودپز  تعویض قطعات زودپز فیوچرا  تلفن مرکز خدمات زودپز 09128000441 سعادتمند 
امشب شب اول محرمه و امسال نسبت به شروع محرم یک خاصی دارم.
میتونم بگن من آدم خوش شانسی بودم که تو خانواده ای بعنوان عروس وارد شدن که محرم و صفر براشون خیلی ارزشمنده.من هم میتونم توی حال و هوای محرم قرار بگیرم.
انشالله امام حسین امسال یک نگاه خاص به همه داشته باشن و من و خانوادمو هم یکطور دیگه از وجودشون سعادتمند کنند.
اول از همه شفای عشق زندایی رو ازت میخوام یا امام حسین.معجزه تو بهمون نشون بده.
و بعد سلامتی خانوادمون و عاقبت بخیری همه.و فرزندان
سلام
من حمید سعادتمند هستم. سن زیادی نداشتم که به موسیقی علاقه‌مند شدم. این علاقه منجر به ادامه مسیری شد که من رو به سمت دیگر رشته‌های هنری کشید. از اون موقع تا به الان، زندگی من همیشه با مفهوم هنر پیوند خورده و امیدوارم این پیوند ادامه پیدا کنه. به وبلاگ نویسی روی آوردم، چون در دنیایی که همه اطلاعات داره به بستر شبکه‌های اجتماعی منتقل می‌شه و دیگه کمتر می‌شه با جستجو به اطلاعات دسترسی پیدا کرد، این نیاز رو احساس کردم که باید مطالبی تولید
♦️طبق قوانین فیزیکقراردادن یک آهن در میدان مغناطیسیپس از مدت کوتاهیآنرا به "آهن رُبا" تبدیل میکند.
حال...قراردادن یک ذهن در میدان مغناطیسیِ بدبختی،میشود "بدبختی رُبا"...و قرار دادن در میدان مغناطیسیِ خوشبختی،میشود "خوشبختی رُبا"... هرچه را که میبینیدهرآنچه را که میشنویدو هر حرفی که میزنیدهمه دارای انرژی مغناطیسی هستندو ذهن شما را "همان رُبا" میکنند!
پس همیشه با افراد سالم ، باهوش ، موفق و سعادتمند معاشرت نمایید تا خصوصیات آنها را جذب کنید.
ب
وقتی سعادتمند می شوید ، سعادت ، ثروت و خوشبختی را وارد زندگی خود کنید کار سخت نیست. در حقیقت ، ساده ترین راه برای دیدن نتایج شروع با یک چیز است. در اینجا 8 استراتژی آسان وجود دارد که به شما در ایجاد و جذب سعادت ، ثروت بیشتر و خوشبختی در طول زندگی کمک می کند. برای شروع آماده اید؟ به یاد داشته باشید ، استفاده از قانون جذب  ثروت به زندگی شما راه حل های سریع حل نیست. علاوه بر این ، کلید موفقیت در هر عملی صبر و انسجام است. اگر روزانه پایدار نباشید و برا
متاسفانه امروزه دوکلمه عشق و علاقه را یکی میدانند و همین که یکی از این دو را درون خود ودیگری میبینند فکر میکنند باید یک زندگی مشترک را شروع کنند اما اینطور نیست.علاقه به معنای وجود شباهت و عشق زمانی به وجود می آید که بامشاهده علاقه اگر بخواهند یک رابطه عاطفی عمیقی را بوجود آورند که هیچ چیزی نتواند بین آنها جدایی اندازد و آنچنان دیوانه یکدیگر شوند که شب و روز فکرشان از یکدیگر خالی نماند آن وقت است که میگدیند این دو عاشق یکدیگر هستند.و همین عش
کتاب
شناخت روح قبلا با اسم «روش تماس خانوادگی با ارواح» منتشر شده است. یکی
از بهترین  کتابهایی که در حوزه علوم روحی تاکنون نگاشته شده است، کتاب
«روش تماس خانوادگی با ارواح» است. این کتاب در دهه شصت توسط روح شناس
ایرانی استاد حسن رهبرزاده نگاشته شده است. دوستداران علوم روحی و کسانی که
طالب ارتباط با دنیای غیب و مردمان سعادتمند آن دیار هستند، کافی است که
فقط همین یک کتاب را مطالعه کنند تا از تمامی کتابهای مرتبط با این موضوع
بی نیاز شوند.
ا
✨ ترک «بسم الله الرحمن الرحیم» ✨
عبدالله بن یحیى بر امیرالمؤمنین علیه السلام وارد شد، صندلى "کرسى" در برابر آن حضرت بود، حضرت امر  فرمود که بر آن کرسى بنشیند؛ عبدالله نشست، چیزى نگذشت که چیزى بر سرش افتاد و سرش شکست و خون جارى گشت.
حضرت امر فرمود آب آوردند و خون سرش را شستشو داد و فرمود: نزدیک شو به من؛آنگاه دست بر شکاف سرش گذارد، در حالى که عبدالله سخت بى تابى مى کرد، جراحت سر را به هم آورد و بهبود پذیرفت، گویا شکستگى پدید نگشته بود؛ پس از آن
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
برای تکان دادن دنیا ابتدا باید خودمان را تکان دهیم
سعادتمند کسی است که از هر خطایی که از او سر بزند تجربه تازه به دست آورد.
سقراط
افلاطون موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن.
مردان موفق وسایل کار خود را خود می جویند، در حالی که آدم های ناموفق و بی تصمیم دایم به دنبال دیگرانند.
چنو کالد
⚘﷽⚘
✨✨
❌شبهه/۲۱۱
بیهوده است مجادله برسراثبات دیانت یا بی دینی آدمها.

کسی که دروغ نمی گوید،
کسی که مهربان است،
کسی که از رنج دیگران اندوهگین میشود، به مقصد رسیده است
از هر راهی که رفته باشد.  

✅پاسخ
@shobhe_shenasi

موارد گفته شده بخشی از رفتارهای صحیح است. و البته بخشی از دین و دیانت. پس نویسنده نیز خود درباره دیانت و بی‌دینی مجادله می‌کند!

نکته‌ی دیگر اینکه آیا همه حقیقت این سه مورد است؟ اینکه آیا ما خالقی داریم یا نه و اگر داریم خواسته ا
دوستی میگفت:سمیناری دعوت شدم که هنگام ورودبه هر یک از دعوت شدگان بادکنکی دادند.
سخنران سمینار بعد از خوشامدگویی به حاضرین که 50 نفر بودندخواست که با ماژیک اسم خود را روی بادکنک نوشته و آنرا در اطاقی که سمت راست سالن بود بگذارند و خود در سمت چپ جمع شوند.
سپس از آنها خواست در 5 دقیقه به اطاق بادکنکها رفته و بادکنک نام خود را بیاورد.
من به همراه سایرین دیوانه وار به جستجو پرداختیم ، همدیگر را هل میدادیم و زمین میخوردیم و هرج و مرجی به راه افتاده بو
در مورد خواسته‌ها و آرزوهای همسرتان چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید یکی از عمیق‌ترین آرزوی همسرتان قهرمان زندگی شما بودن است؟ آیا می‌دانید اکثر مردها هنگامی که از در خونه بیرون می‌روند با کلی ترس روبرو هستند ولی امیدوارند هرگز کسی از ترس آنها باخبر نشود؟ بروید جلو ،و از شوهرتان بپرسید :مهمترین خواسته‌‌ات در زندگی چیست؟ بزرگترین ترست تو زندگی چیست ؟

جواب این دو سوال اطلاعات زیادی به شما میدهد در واقع یک نوع سرمایه‌گذاری تو رابطه است. سرما

یکی از شاخص های بهداشت روانی احساس رضایت ، شادی و شادابی است ، فردی که احساس می کند نیازهایش بدون برخورد با موانع در حال تامین است به زندگی خود امید واری دارد و به درجه ای از رضایت درونی می رسد که همواره او را شاد نگه می دارد .
شادی حاصل احساس "سعادتمند بودن " است و سعادتمندی حاصل احساس سیر طبیعی زندگی و در مسیر رشد قرار گرفتن است .
در این حالت فرد به زندگی دیگران علاقمند می شود و به آنها عشق می ورزد ، احساس رضایت و شادی سبب پیدایش حاات روانی مخت
  معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امروز تا پایان وقت یکی 2 نفر را به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه خواهیم کرد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی علی نژاد در گفت‌و‌گو با بخش خبری شبکه 3 در خصوص آخرین وضعیت هیات مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: بعید می‌دانم در مورد باشگاه پرسپولیس اتفاق خاصی رخ دهد و احتمالا مدیرعامل این باشگاه در ستال آینده انتخاب می‌شود.
وی افزود: در مورد اس
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در خصوص از سرگیری لیگ تابع تصمیمات مقامات و متخصصان هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، احمد سعادتمند گفت: قبل از هرچیز این نکته را اذعان می دارم که دوست داریم هرچه سریع تر مملکت به حالت عادی برگردد و بتوانیم با حضور در ورزشگاه ها تیم محبوب مان را تشویق و حمایت کنیم اما آنچه امروز برای ما و همه اهالی فوتبال در اولویت قرار دارد، جان انسان ها و سلامتی جامعه است. 
 وی در خصوص س
رمضان ماه پر برکت
درباره ماه مبارک رمضان و درباره ی هدف از روزه، نتیجه روزه از نظر قرآن با شما صحبت می کنم. اولًا باید توجه داشته باشیم که ماه مبارک رمضان، ماه پر از خیر و برکت است و به اندازه ای خیر دارد، به اندازه ای برکت دارد که پیغمبر اکرم می فرمود: «شقی ترین آن افراد آن کسی که ماه مبارک رمضان بگذرد اما این سعادتمند نشده باشد، آفریده نشده باشد.»
نفس و خواب روزه دار عبادت
اگر کسی ماه مبارک رمضان بر او گذشت اما نتوانست دنیا و آخرت را برای خود ت
پیامبر اکرم (صلى الله علیه و آله و سلم):
«قلم
بر سعادت کسى که ایمان آورده و تقوای الهی پیشه ساخته خشکیده است.»
(شرح: از قضاها و تقدیرات حتمی خداوند بر همه مومنانی که خود را با تقوای الهی حفظ می نمایند این است که آنها را سعادتمند خواهد نمود.)
«تفسیر المیزان. جلد ۸. بحث
روایی آیات ۲۶ الی ۳۶ سوره اعراف»
  مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: به هیچ عنوان با تقدیم قهرمانی به هیچ تیمی موافق نیستم و مقابل این ایده بسیار غلط خواهم ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از باشگاه استقلال،  احمد سعادتمند با اشاره به اتفاقات رخ داده در روزهای اخیر و شایعه اهدای قهرمانی به پرسپولیس صحبت های زیر را انجام داد.
*ایده قهرمانی یک تیم دیگر غلط است، مقابل آن می ایستم
وی در خصوص شایعه معرفی یک تیم دیگر به عنوان قهرمان گ
اول از همه شهادت سردار رو به همه دوستان تسلیت میگم... وقتی عظمت تشیع شهدا رو میبینم پیش خودم میگم آدم باید چه کرده باشه، چه اخلاصی داشته باشه و چقدر خدمت کرده باشه که خدا این حد محبتشو توی دل مردم کاشته...اونا که سعادتمند شدند. ان شالله ما و فرزندانمون بتونیم پیرو راهشون باشیم.
و اما بگم از احوالات،
+ محمدپارسا خیلی شیرین تر شده، کاراش هوشمندی بیشتر پیدا کرده و در پی گفتن اولین اصواتشه :)) گاهی میگه "آووو" گاهی " ققق"، خیلی واضح نیست. گاهیم نگاه م
یکی از شاخص های بهداشت روانی احساس رضایت ، شادی و شادابی است ، فردی که احساس می کند نیازهایش بدون برخورد با موانع در حال تامین است به زندگی خود امید واری دارد و به درجه ای از رضایت درونی می رسد که همواره او را شاد نگه می دارد .
شادی حاصل احساس "سعادتمند بودن " است و سعادتمندی حاصل احساس سیر طبیعی زندگی و در مسیر رشد قرار گرفتن است .
ادامه مطلب
به نام خدا

از حضرت زهرا سلام الله علیه نقل شده : .......
علی علیه السلام به پدرم گفت : ای رسول خدا به من بگو این جلوس (و نشستن ) ما در زیر کساء چه فضیلتی (و چه شرافتی ) نزد خدا دارد؟
پیغمبر(صلی الله و آله و سلم ) فرمود: سوگند بدان خدائی که مرا به حق به پیامبری برانگیخت و به رسالت و نجات دادن (خلق ) برگزید که ذکر نشود این خبر (و سرگذشت ) ما در انجمن و محفلی از محافل مردم زمین که در آن گروهی از شیعیان و دوستان ما باشند
1- جز آنکه نازل شود بر ایشان رحمت (حق )
2- و ف
+به قاعده ی یک دست که پیچک میشه دور شونم
در امن ترین کنج جهان جا میگیرم
و خداروشکر 
++اشکام قطره قطره میریزه و شعر میشم.
+++عشق اگه شکل داشت
مثل مرد پیرهن نارنجی امشب بود
یه ظرف برنج حضرت داشت قاشق قاشق بین تک تک ادما پخش کرد
پوست افتاب سوخته ای داشت و لاغر بود
وقتی به زائرا ادرس میداد و اشاره میکرد به صحن ازادی
حس میکردم داره عشق بازی میکنه...
کف دست دوستم برنج ریخت،
دوستم عطرشو بو کشید و شیرین گفتـ
:"شدیم مثل کبوتراش " و لبخند زد

++++پیر نشید!شما مسئ
با در نظر گرفتن اینکه امروزه طول متوسط عمر افراد در اکثر جوامع نیمه پیشرفته و نیمه پیشرفته حدود ۷۰ سال و سن متوسط ازدواج ۲۵ سالگی می‌باشد و حدود ۹۰ درصد افراد در مرحله ای از زندگی خود حداقل یک بار ازدواج می کنند و میزان طلاق در جوامع مختلف بین ۱۵ تا ۵۰ درصد است و با این وجود دو سوم از این افراد مجددا ازدواج می کنند. در کل اکثر افراد به طور متوسط ۲۵ تا ۳۵ سال از زندگی خود را با همسر و شریک زندگی خود سپری می کنند. افرادی که مال جذب احساسات به عزیزت
هر پسر و دختری که پا به دوران جوانی می گذارد، بزرگترین آرزویش ازدواج و ایجاد کانون گرم و پر مهر خانواده است، تا یار و مونس و محرم راز پیدا کند و از نعمت زندگی مشترک زناشویی، استقلال و آزادی بیشتری بهره مند گردد. پسران و دختران جوان سعادت خود را در سایه زندگی مشترک جستجو می کنند. چنین میلی بطور طبیعی و فطری در انسانها وجود دارد و نمی توان از آن صرف نظر کرد. آری بزرگترین پناهگاه مطمئن برای جوانان، کانون گرم خانوادگی است که می توانند اضطرابهای در
ن روز‌ها با هر پیشکسوتی که درباره استقلال حرف می‌زنید، از روز‌های فصل نقل و انتقالاتی و پایان قرارداد ۸ تن از بازیکنان این تیم حرف می‌زنند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، علی کریمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و محسن کریمی بازیکنان استقلال هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان می‌رسد ولی ظاهراً هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد آن‌ها صورت نگرفته است.
۸ نفری که چندی
بسم الله الرحمن الرحیم 
همیشه با دیدن ادم های موفق، یعنی ادم هایی ک اقلا میدانند در زندگیشان چ میخواهند و تکلیفشان با خودشان و راهشان و آینده شان روشن است، از خودم بدم می آید .
وجودم پر میشود از حسرت.
حس میکنم به هیچ جا نرسیدم.
حس میکنم سالهاست بهترین روزهای عمرم را صرف ِ فقط دویدن کرده ام. بدون اینکه بدانم دقیقا میخواهم به کجا برسم. شاید گاهی ادای دیگران را در آورده ام تا خوب بنظر برسم، حالا پس از این سال ها، احساس پوچی دارم! احساس موجودی که از
معنای زندگی

یک از نشانه های زنده بودن انسان ، تپیدن قلب اوست ، و تپش
قلب علامت حیات است ، از طرفی لازمه ی زنده بودن حرکت است و انسانی که حرکت می کند
زنده است
غالب انسان ها برای حرکت خود فکر نموده و هدفی را برای آن
در نظر گرفته و تلاش می کنند به هدف خود دست یابند
شاید بتوان گفت : معنای زندگی ؛ یعنی هدف دار بودن و در
راستای آن تلاش کردن است
ولی این معنای زندگی ، معنای محدود ی در مورد انسان است نه
یک معنای کلی و کلان برای همه ی انسان ها و قافله ی بشریت
✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .

دل کندن
معمولاً انسان وقتی به چیزی دل می بندد ، به سادگی نمی تواند از آن صرف نظر نموده و به اصطلاح دل بِکَنَد ، گرچه دل بستن ، نیاز به زمان دارد و نیز دل کَندَن هم زمان می خواهد ، وچقدر خوب است ، انسان به چیزی دل ببندد که سودی برای او داشته و زیانی هم نداشته باشد ، بلکه او را سعادتمند نماید .
انسان اگر به چیزهایِ خوب دل نبندد ، چیزهای بی فایده و زیان بار در دل او جای می گیرد ، چون انسان نمی تواند ظرف دل خود را خالی نگاه دارد و خواه ناخواه با چیزی پ
این یادداشتم امروز در خبرگزاری مهر منتشر شد:

«حالا که می‌روی» روایتی شنیدنی از عشق است. روایتی عمیق، شکوهمند و قدرتمند. اما قبل از عشق بیایید از موسیقی حرف بزنیم.
ما از موسیقی چه می‌خواهیم؟ می‌گویم: لذت‌بردن. دیگر از موسیقی چه می‌خواهیم؟ فکرمی‌کنم و می‌گویم: پشیمان‌نشدن و کهنه‌نشدن پس از گذشت یک دوره شنیدن. دیگر از موسیقی چه چیزی می‌توانیم بخواهیم؟ فکرمی‌کنم و فکرمی‌کنم و می‌گویم: به فکر فرورفتن و بالاتر رفتن سطح پسند و سلیقۀ موسی
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع 
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با سایت کد تولز همراه باشید.
در فضای مجازی هرکدام درکی داریم. بچه‌های امروز درکی شبیه ما را از جهان ندارند نوجوان در
مِهرنماز

انسان مؤمن آفریننده ی خود را دوست دارد و به
او عشق می ورزد و می داند انسان هر چه دارد از ناحیه ی خداوند به او رسیده است
انسان مؤمن آیین الهی را نیز دوست دارد زیرا
می داند با عمل کردن به آن در دنیا و آخرت سعادتمند خواهد شد
فرد مؤمن پیامبر صلی الله و علیه و آله  و خاندان پاک ایشان را نیز دوست دارد ؛
چون می داند آنان کسانی هستند که او را با آفریننده ی خویش آشنا کرده و راه و رسم
بندگی را به او آموخته اند
مؤمن "نماز" و عبادت خداوند را نیز
دوست
  با تصمیم مدیرعامل استقلال، مدیر رسانه ای باشگاه از این سمت کنار رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با تصمیم احمد سعادتمند، مدیر عامل باشگاه استقلال، محمد نوری فر مدیر رسانه ای باشگاه از این سمت کنار رفت.
باشگاه استقلال با تقدیر از زحمات نوری فر اعلام می دارد به زودی جانشین وی در تیم انتخاب و معرفی می شود.

انتهـــــــــــــــــــــــــای پیـــــــــــــــــــــ
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک
سلام! بی‌مقدمه بریم سراغ تفال این هفته:

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را
به خال هندویش بخشم سمرقند و ب
از وقتی که خونه‌مون و عوض کردیم، به طرز خنده‌داری هی صبح‌ها خواب می‌مونم یا حوصله نمی‌کنم برم کلاس‌ها رو،
و دلم می‌خواد بمونم تو اتاقم.
و هی دلم می‌خواد کلاس‌ها و کارهای فوق برنامه‌م رو کنسل کنم.
راهم دورتر شده، اما ویت‌اوت‌عه‌دوت مسیر خیلی مناسب‌تری ه نسبت به راه قبلی‌م به هزارویک دلیل.
بماند که کیهان چه خوب نزدیکمه و اگر تصمیم بر فرانسه بگیرم، چه سفارت و چه سفیر هر دو مناسب می‌شن برام.
.
می‌خندید و می‌گفت از وقتی رفتی سعادت‌آباد
بسم الرحمن الرحیم
سگ های آبی طاهرالعینند!
خرده نگیر اگر میخواهم یکپارچه اشک باشم!
یکپارچه اشک باشم مگر طاهر شوم مگر طاهراز تو عبور  کنم...
ماه من خداحافظی از تو برایم سخت سهمگین است تا به تمام شدنت فکر میکنم تا به خداحافظی از دلبری چون تو فکر میکنم بغضی سنگین گلویم را میفشارد
شاید به خاطر قدر ندانستنت باشد شاید به خاطر دست خالی از خوان بیکران الهی عبور کردن باشد...
عزیزم دلم برایت تنگ میشود خواب را از چشمانم ربوده ای میترسم ظرفیت زمانی ات  تما
  مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکنانی که ادعای بزرگی در استقلال دارند باید فضا را آرام کنند و بدانند دود این پست مشترک در چشم خودشان و تیم خواهد رفت

امیرحسین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اتفاقی که طی روزهای اخیر رخ داده و منجر به انتشار پست مشترک توسط بازیکنان استقلال علیه مدیریت شده است، اظهار داشت: من اگر بخواهم در مورد همه مسائل صحبت کنم، باید خیلی چیزها را
فیلم ایرانی منطقه پرواز ممنوع که به تازگی به اکران رسیده را می توانید در همین نوشتار پس از انتشار در سرویس نمایش خانگی بصورت کامل و قانونی دانلود کنید. در این پست به طور مفصل به معرفی فیلم منطقه پرواز ممنوع همراه با معرفی بازیگران, نقد و بررسی فیلم به علاوه خلاصه داستان خواهیم پرداخت. در ادامه با ابزار سایت همراه باشید.

1_تحلیل فیلم منطقه پرواز ممنوع
امیررضا مافی: واقعه مسجد نیوزلند و آدمی که دوربین رو سرش کا
«در دنیای امروز مقدار زیادی از ناراحتی‌ها و زیان‌هایی که عاید می‌شود حاصل عقیده به فضیلت کار است، حال آن‌که خوشبختی و رفاه آدمی را باید در کاهش سازمان یافته‌ی کار جستجو نمود...
ما کاری به عدالت اقتصادی نداریم، بنابراین قسمت عمده‌ی تولید نصیب اقلیتی معدود می‌گردد که اغلب اصلا کار نمی‌کنند. به علاوه به علت فقدان یک دستگاه نظارت مرکزی بر امر تولید، چیزهای بسیاری را تهیه و تولید می‌کنیم که مصرفی ندارند. درصد عظیمی از نیروی کار را بیکار نگ
حب الوطن که از ایمانه و کاملا درستاما شورگشتی واقعا یه کلمه بی معناست و بارها افراد مختلف جاهای مختلف ازم توضیح خواستند که یعنی چی ؟!یکی از مسئولین رده بالای تبلیغی زنگ زده بود با لهجه خاص ترکی:آقای شورگشتی! شما شیرین نگشتین هنوز؟خواستم به اطلاع برسانم که خدا بخواد چرا خخخخخبا احترام به همه همولایتی هام بعد از این بجای 《محمد شورگشتی》،《محمد تدین》خواهم بود و البته اذعان دارین تضادی بین این و اینکه رگ و ریشه من اعتبار و افتخار منند، وجود ند
هر روز که می‌گذرد ذره‌ای از احوالت را بهتر نمی‌کند. صبح بیدار می‌شوی به سقف بالای سرت زل می‌زنی، حس بیدار شدن نیست، شروع کردن در تو خاموش شده. انگار باید جان بکنی تا یادت بیافتد هدفت چیست. چرا باید ادامه بدهی. چرا نباید ناامید باشی.
در ذهنت همه‌چیز شکل دیگری دارد. نه اینکه ناامید باشی. حس می‌کنی همه‌چیز در ذهنت خشک شده. انگار کسی روحت را از برق کشیده. یک برنامه‌ی خوب و فشرده برای خودت می‌چینی، کلی انگیزه در خودت ایجاد می‌کنی ولی صبح که می
  مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت:مطمئن باشید امیر قلعه‌نویی از این روحیه‌ها ندارد که بخواهد جای فرهاد مجیدی را در استقلال بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح‌الله‌زاده بعد از استعفا از سرپرستی باشگاه استقلال به بیماری کرونا مبتلا شد و مجبور شد حدود دو هفته در قرنطینه بماند.وی البته از روز گذشته از قرنطینه خارج شد اما فایل صوتی که وی به مجیدی ارسال کرده امروز سر و صدای زیادی به پا کرد تا
تا حالا به این فکر کرده‌اید که چرا دختران در سن بلوغ خود دچار افت تحصیلی می‌شوند؟ و یا دچار استرس‌های فراوان و ناآرامی می‌شوند؟ همان دختران دردانه‌‌ که کودکی خود را با کلی خوش‌مزه‌گی و نوازش اطرافیان پشت سرگذاشته‌اند، دخترانی که همیشه آغوش‌شان برای کادو‌های قشنگ باز بود و لبخند رضایت بر لبان خود داشته‌اند.
خلاصه هر کسی باید این دوره کودکی را پشت سر بگذارد و وارد چرخه جدیدی از زندگی روحی و روانی خود شود برای دختران همانطور که دین اسل
اینکه ما با یهودیا(صهیونیست ها ) دشمنیم ی واقعیته ... هیچ کدوممون چش دیدن هم دیگه رو نداریم :|
اما ی واقعیت اینه که اونا تلاششون خیلی خیلی خیلی بیشتر از ماها بوده 
کل مسلمونا 2 میلیارد هستن اما کل یهودیا تو دنیا " 14 میلیون" نفر هستن که وقتی نگاه میکنیم تو اقتصاد و سیاست خیلی موفقیت داشتن مثلا 
در طول 105 سال گذشته ، 14 میلیون یهودی ، 15 دوجین از جوایز نوبل را کسب کرده اند در حالی که تنها 3 جایزه نوبل توسط 2 میلیارد مسلمان کسب شده است (غیر از جوایز صلح).
در هفت اصل برای ایجاد کار در ازدواج ، دکتر جان گوتمن به ذکر 6 زمینه رایج درگیری زناشویی است. او توضیح می دهد که ، "حتی در ازدواج های بسیار شاد و پایدار ، این مسائل چند ساله است." ما به این شش نوع استدلال ، وظیفه ای که هرکدام برای یک ازدواج نشان می دهند ، خواهیم پرداخت و توصیه های عملی را برای رفع اختلافات قابل حل آنها اغلب انجام خواهیم داد. .
به یاد داشته باشید که همه زوجین استدلال می کنند ، و این اشکالی ندارد. ما در روابط خود با آشتی دادن اختلافات
پول  در قبال پسماند تفکر کنید پسماندهایتان را تحویل دهید و پول دریافت کنید. «سعادتمند مرادی کیا»، ممیز هوا زیست می گوید: «تو مکان هایی مانند فرودگاه یا مترو، مایه هایی وجود دارند که درون قبال پولی که صیقلی می شود، خوراکی یا ابزار دیگر داده می شود، ولی داخل دستگاه های خوددریافت پسماند خشک، شما پسماند می دهید و پول دریافت می کنید.» او می گوید: «البته پسماندهای خشکی که برایش تعریف شده باشد. داخل اکثر مواقع قوطی های فلزی شبیه قوطی های مشروب و ب
حال تان خوش تر ین احوال باد
آمد بهار جانها ای شاخ نر برقصا ...

بهار از شاخسار سنبــل آمد       صبـا بر لاله زار بـلبـل آمد 
 نگار آمد بدستم روز نوروز       شمیم عطر نوروز و گل آمد 

مژده‌ی مسرت بخش حضور بهار بهترین نوید برای انسانهاست.
عید نو شدن برای ابراز وجود. عید تجدید نشاط و طراوت و تلاش برای ابراز نیکی‌ها.
عید به معنای دوباره شدن و دوباره به بار نشستن بوده و مورد رغبت همه‌ی هستی است.
معاد برای رشد و طراوت و شکوفایی، که پس از خزان قفس
30. سورۀ قارعه
شناسة سوره
سوره به مناسبت کلمۀ "قارعه" در آیة اول سوره، به این نام خوانده شده است و به اتفاق همۀ دانشمندان تفسیر و علوم قرآنی در مکه نازل‌شده است.
سورۀ قارعه در تمام جداول ترتیب نزول در ردیف سی‌ام، پس از قریش و پیش از قیامت قرارگرفته است.
این سوره در ترتیب مصحف رسمی در جزء سی‌ام قرآن، ردیف صد و یکم، بعد از سورة عادیات و قبل از سورة تکاثر قرارگرفته و یازده آیه دارد.
مقصود سوره
ترغیب مردم به انجام هر چه بیش‌تر اعمال شایسته در دنیا
178-  و من خطبة له (علیه السلام)> فی الشهادة و التقوی ، و قیل إنه خطبها بعد مقتل عثمان فی أول خلافته <>اللّه و رسوله<لَا یَشْغَلُهُ شَأْنٌ وَ لَا یُغَیِّرُهُ زَمَانٌ وَ لَا یَحْوِیهِ مَکَانٌ وَ لَا یَصِفُهُ لِسَانٌ لَا یَعْزُبُ عَنْهُ عَدَدُ قَطْرِ الْمَاءِ وَ لَا نُجُومِ السَّمَاءِ وَ لَا سَوَافِی الرِّیحِ فِی الْهَوَاءِ وَ لَا دَبِیبُ النَّمْلِ عَلَی الصَّفَا وَ لَا مَقِیلُ الذَّرِّ فِی اللَّیْلَةِ الظَّلْمَاءِ یَعْلَمُ مَسَاق
 آسیب اخلاقی نگاه به نامحرم از دید اسلام امر ناپسندی است و گناه شمرده می شود، اما اگر آدمی چشم خود را از گناه و آلودگی بپوشاند و مسیر درست که همان تقوا می باشد را پیشه راه خود و زندگی اش قرار دهد و از نگاه به نامحرم خودداری ورزد برای او فواید و آثار شیرینی به جای می ماند که برخی از آنها :
- قلبی آرام و آسوده
اگر آدمی چشمان خود را از گناه و معصیت ببندد و تابع دستورات الهی شود روح و روان و قلب وی به آرامش می رسد و با همین آسایش و آرامش است که وی را به
کلاس ششم ابتدایی که بودم فقط با یک نفر از همکلاسی هایم در حد خاطره گویی معاشرت می کردم و خاطرات زیبایی از زبان او شنیده ام که یکی را می خواهم تعریف کنم.او درباره بچگی خودش برایم تعریف کرد و گفت: وقتی بچه تر بودم مادرم بهم میگفت تو باید ریاضی دان شوی و زندگی خوبی را برای خودت بسازی و من هم فکرم این بود که اگر ریاضی بفهمم دیگر زندگی ام بهشت می شود.تمام وقتم را صرف فهم ریاضی میکردم و هدفم همین بود،البته پدرم یکی اهل دین بود و همه اش در حال نماز بود و
کلاس ششم ابتدایی که بودم فقط با یک نفر از همکلاسی هایم در حد خاطره گویی معاشرت می کردم و خاطرات زیبایی از زبان او شنیده ام که یکی را می خواهم تعریف کنم.او درباره بچگی خودش برایم تعریف کرد و گفت: وقتی بچه تر بودم مادرم بهم میگفت تو باید ریاضی دان شوی و زندگی خوبی را برای خودت بسازی و من هم فکرم این بود که اگر ریاضی بفهمم دیگر زندگی ام بهشت می شود.تمام وقتم را صرف فهم ریاضی میکردم و هدفم همین بود،البته پدرم یکی اهل دین بود و همه اش در حال نماز بود و
داستانهای پیامبر (ص): دعا و نفرین امام علی (ع)

امام زین العابدین (علیه السلام) فرمود: هنگامى که جنازه براء بن معرور را آوردند تا حضرت رسول (صلى الله علیه و آله و سلم) بر او نماز بخواند. فرمود على بن ابیطالب (علیه السلام) کجاست ؟ عرض کردند براى انجام درخواست یکى از مسلمین به قبا رفته ، فرمود: خداوند مرا امر کرده که نماز خواندن بر جنازه براء را تاخیر بیندازم تا على (علیه السلام) بیاید و از سخنى که براء در حضور پیغمبر خدا به او گفته در گذرد و او را ببخ
اگه یک میلیارد یهویی به من برسه نصفشو میدم به امور خیریه!!
حتما این جمله رو چندباری در طی زندگی از آدم های گاها "جوگیر" شنیدیم. خب معلومه با این تفکر من هزار تومنم بهت نمیدم چه برسه یک میلیارد [از طرف خدا با نگاهی هه وار!]
فکر کردی بخوام به فقرا و خیریه و انجمن حمایت از بیماران صعب العلاج و مدرسه سازای انتهای زاهدان و کپر نشینا و اون مادره که سه تا بچه داره تو حلبی آباد داره لباس مردمو میشوره بدم، انقد در توانم نیست که بیام اول تورو با یک میلیارد
ح
حدیث (1) امام رضا علیه السلام فرمودند:
 تزاوَرُوا تحـابـوا و تصـافحُـوا و لا تحـاشمـوا؛
به دیدن یکدیگر روید تا یکدیگر را دوست داشته باشید و دست یکدیگر را بفشارید و به هم خشم نگیرید.
(بحارالانوار،ج78،ص 347)
حدیث (2) حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند:
من اصعد الی الله خالص عبادته اهبط الله عزوجل الیه افضل مصلحته؛
 کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
(بحار الانوار ، ج 70، ص 249 )
حدی
از همان روزها بر ماخذ اصل هفتم قاعده بنیانی جمهوری، خلقت «شورایاری» تو محله ها شکل گرفت. اساسی ترین هدف از اسلوب اندازی این طبیعت مردمی، بهره گیری از اندیشه، تخصص و امتحان شهروندان در راه اندازی امور شهری، جلب مشارکت معتمدان و اهالی برای تحول پایتخت به شهری زیست پذیر وجود. در واقع شورایاران بوسیله عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان نقش مهمی داخل شکل پذیری این هدف رادیکال دارند. اما بی وسواس این نقطه ارتباط، نقاط ضعف و قوتی را در طول بیش ا
آموزش نقاشی
کودک با تمام وجود و شخصیت ذهنی و عاطفی خود نقاشی می‌کشد. آدم، خانه،‌ درخت، ماه، خورشید و حیوانات را می‌کشند.

آدمک
نقاشی کودکان اگر در حد معمولی باشد،
می‌توان گفت کودکی سازگار است. آدمک کوچک و کنار صفحه نشانه خجالتی و
گوشه‌گیر بودن، کم‌بها و بی‌ارزش دانستن خود است.
آدمک‌های بزرگ نشانه کودکانی است که اختلالات عاطفی دارند.
فقدان دست یا بازو نشانه بی‌اهمیت بودن خود است.

خانه
نماد پناهگاه و دسته اصلی گرمی خانواده است که ممک
نقد و بررسی روابط مالی زن و شوهر در حقوق ایرانخانواده هسته مرکزی اجتماع است و نخستین اجتماعی است که شخص در آن گام می نهد و آداب زندگی و اصول و رسوم اجتماعی و تعاون و از خود گذشتگی را در آن فرا می گیرد و کانونی برای حمایت از انسان است
مشخصات فایل
تعداد صفحات
61

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
شرح مختصر:
خانواده هسته مرکزی اجتماع است و نخستین اجتماعی است که شخص در آن گام می نهد و آداب زندگی و اصول و رسوم
منتخباتی از کتاب " هنر چیست ؟ ) تالیف تولستوی :
. مردمی که می اندیشند که منظور از  کار و غذا لذت بخشودن است ، قادر نیستند معنی حقیقی تناول خوراک را در یابند .
.مردمی که فکر می کنند هدف هنر ،لذت است نمی توانند معنی و مقصد هنر را ادراک کنند . 
. هنر کسب لذت نیست ،بلکه یکی از شرایط حیات است . 
. هنر یکی از وسایل ارتباط میان انسان ها است . 
. فعالیت هنر ،بر بنیاد استعداد آدمی قرار دارد که انسان با گرفتن شرح احساسات انسان دیگر ،از راه شنیدن یا دیدن ،می توان
سردار سعادتی در شب جشن هفته وحدت با حضور حاج افراز بهزاد زاده ضمن تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: از صدر اسلام جوانان تاثیر بسیار زیادی در راس امور داشته اند. پیامبر گرامی اسلامی در 40 سالگی، امام علی(ع) در دهه سی ساله عمر با عزت خود در راس جوامع اسلامی و پیشوای امت مسلمان انتخاب شدند و همچنین جالب است که از جوانان برای پیشبرد اهداف الهی خود نیز استفاده می‌کردند که نمونه آن اسامه بن زید جوانی با نزدیک به 20 سال فرمانده
از لحاظ بعد غیرکاری، اوقات فراغتم یعنی، سیال‌ترین‌هایشان را انتخاب کرده‌ام. تسلیم شده‌ام و اجازه می‌دهم، کتاب، فیلم، شعر، خاطره، هورمون، فر روشن، من را به هرکجایی که دوست دارد ببرد و مقاومت نکنم. جوکر را دیدم. گریه‌ام گرفت. جوکر را دوست داشتم. نه که فیلمش. فیلم را هم دوست داشتم  البته. خود موجود را دوست داشتم. ایده را. سکانس از روی مبل پریدنش را از سر خوشحالی تعریف موری از او و بعد پی بردن به حقیقت تلخ تمسخر پشت تعریف. آن خمیری شدن حالت چهره
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من قلباً می‌دانستم انصاری‌فرد در پرسپولیس موفق نمی‌شود ولی او آمد و یکسری مشکلات جدید به وجود آورد.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌در خصوص درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان برنامه ستاره ساز اظهار داشت: از درگذشت این بازیکن خیلی متأسف شدم.  بازیکن با استعدادی بود  ما 4، 5 ماه کنار هم زندگی کردیم و به خانواده‌اش تسلیت می‌گویم. بعضی‌ها
: این 45 چیز مربوط به رابطه جنسی شما را شگفت زده می کند - واقعیت های شگفت انگیز جنسی که شما را به زبان هندی شگفت زده خواهد کرد
حقایق جالب در مورد رابطه جنسی در هندی سکس موضوعی است که همه مایل به صحبت درباره آن نیستند ، اما قطعاً می خواهند در مورد آن بدانند. رابطه جنسی همیشه توسط انسان به عنوان یک احساس ویژه تلقی می شود. مردم همیشه مشتاق هستند که درباره آن بیشتر و بیشتر بدانند. هر بار که در تحقیقات با چیزهای جدید مرتبط با رابطه جنسی آشنا می شوید. کا
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

روز عرفه چه روزی است

روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده و شیطان در این روز خوار و حقیرتر و رانده تر، و در
86-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و فیها بیان صفات الحق جل جلاله، ثم عظة الناس بالتقوی و المشورة <
قَدْ عَلِمَ السَّرَائِرَ وَ خَبَرَ الضَّمَائِرَ لَهُ الْإِحَاطَةُ بِکُلِّ شَیْ‏ءٍ وَ الْغَلَبَةُ لِکُلِّ شَیْ‏ءٍ وَ الْقُوَّةُ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ 
>عظة الناس<
فَلْیَعْمَلِ الْعَامِلُ مِنْکُمْ فِی أَیَّامِ مَهَلِهِ قَبْلَ إِرْهَاقِ أَجَلِهِ وَ فِی فَرَاغِهِ قَبْلَ أَوَانِ شُغُلِهِ وَ فِی مُتَنَفَّسِهِ قَبْلَ أَنْ یُؤْخَذَ بِکَ
اثرات و عوارض طلاق:

با اینکه طلاق به حکم ضرورت برای اجتناب از مخاطراتی پذیرفته شده است، مع هذا چون از عوامل گسیختگی و پاشیدگی کانون خانواده است، به ناچار عواقب اجتماعی آنرا باید انتظار داشت، زیرا طلاق در نظر جرم شناسان در واقع از عوامل جرم زا محسوب می شود، میزان طلاق را در یک جامعه می توان به مثابة معیار عدم ثبات و تزلزل اجتماعی تلقی کرد، از نظر جرم شناسان نتایج وخیم طلاق را باید به این شرح بررسی نمود:

1- اثر طلاق در مردان و زنان که فاقد فرز
متخصص، با تکنیک، خوش‌صدا، و خلاصه می‌توان گفت واجد همه‌ی ویژگی‌هایی که یک خواننده‌ی حرفه‌ای باید داشته باشد. این را تازگی فهمیدم. از قبل‌تر هم می‌شناختمش‌ها، ولی نه این‌طور. یکی دو قطعه ازش شنیده بودم و نیز می‌دانستم به خوبی از پس ایفای صدای نقش‌های اول مجموعه اپراهای عروسکی درباره‌ی شعرای نامدار ایران برآمده. اما داستان از وقتی جدی شد که سر ماجرای دعوت خواننده‌های درِ پیت این «بند»های بندِ تمبانی در برنامه‌های تلویزیون، چندتا ن
متخصص، با تکنیک، خوش‌صدا، و خلاصه می‌توان گفت واجد همه‌ی ویژگی‌هایی که یک خواننده‌ی حرفه‌ای باید داشته باشد. این را تازگی فهمیدم. از قبل‌تر هم می‌شناختمش‌ها، ولی نه این‌طور. یکی دو قطعه ازش شنیده بودم و نیز می‌دانستم به خوبی از پس ایفای صدای نقش‌های اول مجموعه اپراهای عروسکی درباره‌ی شعرای نامدار ایران برآمده. اما داستان از وقتی جدی شد که سر ماجرای دعوت خواننده‌های درِ پیت این «بند»های بندِ تمبانی در برنامه‌های تلویزیون، چندتا ن
از ابتدا که بدنبال فهم ضمیرناخودآگاه بودم، فرض رو بر این گرفتم که حالا یه چیزایی بقیه نوشتن و میخونیم و تموم ولی انگار نه خیلی چیزا هست که بقیه ننوشتن و اتفاقا شگفت آوره که در یک نوشته میارم.یکی از بحث های فرعی در ضمیرناخودآگاه به عنوان جایگاه بسیاری از فرایندهای ذهنی و روانی، بحث عقده های روانی هست که با پیشنهاد محمد علی شروع به بررسی تعریف و وضعیت این مفهوم نسبت به سایر مفاهیم کردیم. وقتی بخواهیم از منظر یونگ مبحث عقده های روانی را بررسی ک
در باب سقراط هر چه انسان سخن بگوید، در واقع، کم گفته است. سقراط فقط یک متفکر نبوده است که فقط در تاریخ فلسفه بخواهند از او نام ببرند; بلکه یک انسان به معناى واقع، بزرگ بوده است
در باب چهره ظاهرى سقراط گفته شده است که وى بسیار کریه المنظر و زشت بوده است، حتى مجسمه اى که از او باقى است و کمى بعد از وفات او این مجسمه را تراشیده اند و هنوز هم باقى است، این مجسمه یک انسان بسیار زشت را نشان مى دهد، یک انسان آبله رو با بینى فروکوفته و چشمان درشت و در عین
در باب سقراط هر چه انسان سخن بگوید، در واقع، کم گفته است. سقراط فقط یک متفکر نبوده است که فقط در تاریخ فلسفه بخواهند از او نام ببرند; بلکه یک انسان به معناى واقع، بزرگ بوده است
در باب چهره ظاهرى سقراط گفته شده است که وى بسیار کریه المنظر و زشت بوده است، حتى مجسمه اى که از او باقى است و کمى بعد از وفات او این مجسمه را تراشیده اند و هنوز هم باقى است، این مجسمه یک انسان بسیار زشت را نشان مى دهد، یک انسان آبله رو با بینى فروکوفته و چشمان درشت و در عین
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خراسان شمالی، امسال قرار است بر سفره عید نوروز هفت‌سینی از جنس فرهنگ و ادب و معنویت بچینیم، در کنار سفره عیدانه سال جدید که هم‌زمان است با سالروز ولادت بانوی دو سرا فاطمه زهرا (س) نگاهمان را از هفت‌سین سبزه، سنجد، سمنو، سیر، سیب، سکه و سماق به عالم معنا و اخلاق و ارزش‌ها به پرواز درآوریم.
عید امسال سبک زندگی اسلامی را که رهبر معظم انقلاب در بجنورد و در سفر تاریخی به استان خراسان شمالی کلید زدند در قالب هفت
50 راز سعادت رندی گیج
راز آفرینش سعادت ناب و وفور و فراوانی در زندگی شما چیست؟
خب، در واقع 50 راز وجود دارد. (50 راز سعادت رندی گیج) یا حداقل آن‌هایی است که من چندین بار وقتی که نشسته بودم و چندین فکر جدی به سراغم آمد از آنها استفاده کردم.
در واقع شما به این رازها نیاز دارید به شرطی که بتوانید از آن‌ها نگهداری و در زمان نیاز به آن مراجعه کنید.
پس بفرمایید، با تقدیم احترام:
تعدادی از این 50 راز خیالبافی هستند، برخی عمیق و ژرف. تعدادی واضح و روشن هست
اصلاح مسیر
   آیا اصلاح مسیر میسر است؟!  این یک پرسش عمومی درباره انواع مسیرهاست چه مسیرهائی به هدف مادّی و چه معنوی.  بد نیست بررسی را از موارد آشنا آغاز کنیم.  آیا برای حرکت قطار اختیاری وجود دارد که برای آن اصلاح مسیر متصور بود؟  طبعاً خیر زیرا مسیر آن قبلاً توسط ریل آهن دیکته شده و امکان تغییر مسیر وجود ندارد.  لذا مادام که قطار دیگری روی همان ریل نباشد، امکان برخورد و تصادف با سایر قطارها وجود ندارد.  در مورد اتوموبیل چطور؟  با آنکه مقرر
اَلسَّلامُ عَلی وَلِیِّ اللهِ وَ حَبیبِهِ، اَلسَّلامُ عَلی خَلیلِ اللهِ وَ نَجیبِهِ، سلام بر ولی خدا و دوست او سلام بر خلیل خدا و بنده نجیب او اَلسَّلامُ عَلی صَفِیِّ اللهِ وَابْنِ صَفِیِّهِ، اَلسَّلامُ عَلیَ الْحُسَیْنِ الْمَظْلُومِ الشَّهیدِ، سلام بر بنده برگزیده خدا و فرزند برگزیده اش سلام بر حسین مظلوم و شهید اَلسَّلامُ علی اَسیرِ الْکُرُباتِ، وَقَتیلِ الْعَبَراتِ، سلام بر آن بزرگواری که به گرفتاری ها اسیر بود و کشته اشکِ روا
خداشناسی تجربی و دینی
بینش نوین

هموطنان گرامی بایست باورمند شد که همه این ادیان شرقی و غربی, بشری هستند, ولی جهان و انسان دارای یک مخلوق است که فقط خلق کرده است و هیچگونه دخل و تصرفی در زندگی انسانها ندارد. قبلاً تا حدود سی و پنج سالگی مسلمان زاده ای بیش نبودم و طبق آموزه های قرآن, روحانیون و دین, خداشناسی اشتباهی را آموخته بودم و لذا چنین می اندیشیدم که خدا پناه است ... خدا یاور است ... خدا نجات است ... خدا روزی دهنده است ... خدا چاره است ... خدا کمک
قبل ار ملاصدرا ، دو نفر از شعرای بنام و برجسته ایران ، جامی و فخرالدین عراقی ، عقاید ابن العربی را د راشعار خود ذکر کرده اند و نیز جلال الدین محمد بلخی ، صاحب مثنوی معنوی در کتاب خود قسمتی از نظریه های ابن العربی را ذکر نموده است . 
ملاصدرا ، در کهک و در جلسه درس خود گفت که :
اسم کامل ابن العربی ؛ ابوبکر محمدبن الحاتمی الطائی می باشد .اجدادش از قبیله معروف طائی بوده اند . ابن العربی ، عاشق زنی مسن تر از خود شده و با او ازدواج می کند . اسم این زن ؛ فا
منتخباتی از کتاب " هنر چیست ؟ ) تالیف تولستوی :
. مردمی که می اندیشند که منظور از  کار و غذا لذت بخشودن است ، قادر نیستند معنی حقیقی تناول خوراک را در یابند .
.مردمی که فکر می کنند هدف هنر ،لذت است نمی توانند معنی و مقصد هنر را ادراک کنند . 
. هنر کسب لذت نیست ،بلکه یکی از شرایط حیات است . 
. هنر یکی از وسایل ارتباط میان انسان ها است . 
. فعالیت هنر ،بر بنیاد استعداد آدمی قرار دارد که انسان با گرفتن شرح احساسات انسان دیگر ،از راه شنیدن یا دیدن ،می توان

در مورد وظایفی که زن در مقابل همسر بر عهده دارد، می توان به این موارد اشاره کرد:۱- تمکین: که عبارت است از اجازه تمتع مرد از زن و رعایت شئون لازم آن همچون پرهیز نکردن از مرد، مخالفت نکردن با دستوراتی که حق تمتع مرد را از بین می برد. اطاعت از شوهر و خود داری از نافرمانی او، از وظایف اولیۀ زن است. شکی نیست که غرض از اطاعت زن، فرمانبرداری او از شوهر است در اموری که مخالف احکام الهی نباشد، زیرا در همه حال حکم خداوند متعال بر حکم بشر مقدم است. پیامبر ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها